LESSONS


 INDIVIDUAL LESSONS

1/2 HOUR       $45.00

   1 HOUR       $75.00

   2 HOURS    $130.00

*Lesson include video analysis

GROUP LESSONS

TWO PEOPLE:  1 HOUR    $80.00

3 - 4 PEOPLE:   1.5 HOURS    $120.00